Blog

Kam vyraziť do Tatier za turistikou

Od začiatku apríla až do neskorého októbra Vysoké Tatry ponúkajú nespočetné množstvo variant a možností kam sa môžete vydať za turistikou. Bez ohľadu na to, či preferujete náročné výstupy na vysokohorské štíty, alebo ste len rekreačný turista určite si tu prídete na to svoje. Na turisticky najnavštevovanejšie miesta ako Hrebienok, Skalnaté pleso, ši Solisko sa dokonca bez problémov viete dostať aj lanovkou.

Ďalšie tipy:

Belianska jaskyňa – je najväčšia a zároveň jediná sprístupnená vysokohorská kvapľová jaskyňa v Tatranskom národnom parku.  Nachádza sa približne polhodinu jazdy autom, neďaleko podtatranskej obce Tatranská Kotlina.


Wild Park Resort Veľká Lomnica – oddychový zoopark, ktorý umožňuje exotické zvieratá nielen vidieť, ale aj sa ich dotýkať. Chovateľské zariadenie je zamerané hlavne na chov ohrozených druhov, preto môžete očakávať stretnutie s tými častokrát najexotickejšími tvormi.


Tatrabob Tatranská Lomnica – outdoorová adrenalínová atrakcia pre deti aj dospelých, ktorú je možné využiť kedykoľvek počas roka za predpokladu dobrého počasia.


Tricklandia Starý Smokovec – zábavný park rodinného typu, plný trick-art a optických ilúzií. Otvorený počas celého roku, ideálny na voľnočasové vyžitie v prípade nepriaznivého počasia.


Black Stork Veľká Lomnica – golfové ihrisko, necelých 30 minút autom z Popradu. K dispozícií je odpalisko, 27 jamkové ihrisko, tréningové plochy, profesionálni tréneri ako aj požičovňa golfového výstroja.

Zanechať komentár